​​

Kerk en Israel

In onze gemeente wordt belang gehecht aan onze band met Israel. Met Israel ging God het Verbond van genade aan. En het is Gods genade dat wij door het werk van Jezus Christus bij dat Verbond gerekend mogen worden. In de Shalomverklaring komt tot uitdrukking wat wij voorstaan.

In tal van activiteiten mogen wij gevoed worden in het geloof in Israels God, waarbij die bijzondere band die wij met dat volk mogen hebben het uitgangspunt is. Op de eerste zondag van oktober vieren we Israelzondag. Maar ook is er een commissie Kerk en Israel die tal van activiteiten organiseerd. Ook heeft de classis bovenplaatselijke activiteiten, zoals het leerhuis Kerk en Israel. 

Zie voor meer informatie ook:

http://www.centrumvoorisraelstudies.nl/

https://www.christenenvoorisrael.nl

Downloads

De ondertekende Shalomverklaring
dinsdag 16 september 2025 - 1 Petrus 1:3-5
Alle eer aan God, de Vader van onze Heer Jezus Christus! Want Gods liefde is zo groot, dat hij Jezus Christus liet opstaan uit de dood. Daardoor is ons leven veranderd en zijn wij nieuwe mensen geworden. Nu kunnen we altijd op hem vertrouwen. En we geloven dat we eeuwig bij hem zullen zijn. Dat is de beloning die in de hemel voor ons klaarligt. Het is een beloning die nooit verdwijnt, en nooit zijn waarde verliest. Omdat we geloven, beschermt God ons met zijn kracht. En als het einde van de wereld komt, zal hij ons zeker redden. -- 1 Petrus 1:3-5